Álláslehetőség!

Intézményünk állást hirdet takarítói munkakör betöltésére.

Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

állást hirdet

takarító

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege:

Rész munkaidős (6 órás).

A munkavégzés helye:

Vas megye, 9737 Bük, Eötvös utca 11.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár takarítása, bérlők fogadása és a bérletek kezelése, rendezvények lebonyolításában technikai segítség az intézmény Szervezeti és Működési Szabályzatával összhangban.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         minimum 8 általános iskola

§         magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Az elbírálásánál előnyt jelent:

§         Legalább 3 év szakmai tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

§         Jó szintű kommunikációs képesség, kulturális érzékenység és munkája iránti igényesség, kreativitás.

Benyújtandó iratok, igazolások:

§         - bizonyítványmásolat(ok), erkölcsi bizonyítvány, szakmai önéletrajz, hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással kapcsolatos kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A dokumentumok benyújtásának határideje: 2017. március 16.

Az állással kapcsolatosan további információt Tóth Tamás intézményvezető nyújt, a 0694558409 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár címére történő megküldésével (9737 Bük, Eötvös utca 11. ).

§          Személyesen az intézmény vezetőjénél.

A várható döntés ideje: 2017. március 20.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         www.buk.hu, www.bukmsk.hu,

Top