12. Gyógy-Bor Napok - Büki Gasztrofesztivál

2017. 07. 19. - 2017. 07. 23.

12. Gyógy-Bor Napok - Büki Gasztrofesztivál

12. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

július 19 – 23.

Bükfürdő, Gyógy- és Élménycentrum parkolója

A délutáni Gyógy- és Élménycentrumban tartandó programok Fürdő belépővel látogathatók!

 

19.

13.30   Ungaresca Táncegyüttes- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Bognár Szilvi gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   A Kutya Vacsorája - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti     játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Inci-Finci gyermekfoglalkoztató – Gyermek Színpad

18.00   Gabalyda Bábszínház: Csodakút, avagy az élet vize – Gyermek Színpad

18.30   Ünnepélyes megnyitó – Bük Színpad

19.00   Gasztro-Show - Gerdesits „Faszi” Ferenc és Vasti (A Kutya Vacsorája) – Gasztro           Színpad

19.00   Ferenczi György és a Rackajam - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Wellhello – Bor Színpad

20.30   Ruben’sLatino - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.30   A Kutya Vacsorája – Bük Színpad

22.15   Solid Jazz Band - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.15   AnimaSound System és Bognár Szilvi – Bor Színpad

 

20.

13.30   Paprika Jancsi bábszínháza - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Vagabond Trió és Szita Gábor - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Koprive Tamburazenekar - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.45   Baranyai Ákos-Bujtás Ervin – Utcazenék - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti     játszóház– Gyermek Színpad

17.00   Kuttyomfitty Társulat– Gyermek Színpad

17.30   Koprive Tamburazenekar – Bük Színpad

18.00   Rosta Géza előadóművész verses - zenés gyermekműsora – Gyermek Színpad

19.00   Gasztro-Show - HAHA Produkció - Hajdú Steve és Harsányi Levente – Gasztro Színpad

19.00   MojoWorkings- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Soulwave – Bor Színpad

20.30   Török Ádám és a Mini- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.15   Tátrai Band – Bük Színpad

22.15   Vagabond Trió és Szita Gábor- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.00   Mokka Tribute – Bor Színpad

 

21.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora -Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Kakaó zenekar gyermekműsora- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Ed Philips – one-manrockabilly show- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti     játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Figura Ede – Gyermek Színpad

17.30   Big Mouse Band – Bor Színpad

18.00   Kakaó zenekar – Gyermek Színpad

19.00   Gasztro-Show - Bíró Lajos – Bock Bisztró – Gasztro Színpad

19.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

19.00   Pély Barna szerzői estje- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Marót Viki és a Nova Kultúrzenekar – Bük Színpad

20.30   Takáts Tamás Blues Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.30   Fenyő Miklós – Bor Színpad

22.15   Tom Kondor Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.15   Ed Philips and the Memphis Patrol – Bük Színpad

00.30   DJ. RadioMonster – Bor Színpad

 

 

22.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Intim Torna Illegál - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Mosoly Tánccsoport - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti     játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Hangerdő Társulat – Gyermek Színpad

18.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

18.00   Zaporozsec – Bor Színpad

19.00   Gasztro-Show -Nádasdi Janó és Gálos Ádám (Intim Torna Illegál) – Gasztro Színpad

20.00   Kiscsillag – Bük Színpad

21.30   Intim Torna Illegál – Bor Színpad

23.15   Anna and The Barbies – Bük Színpad

00.30   Ernest C. & Scott Free special ”Gyógy-Bor Napok” edition – Bor Színpad

 

23.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Pannon Cigányzenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   BigBox zenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.45   Mosoly Táncsoport- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti     játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Csurgó zenekar – Gyermek Színpad

17.00   Pannon Cigányzenekar – Bük Színpad

18.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

18.00   Gasztro-Show – Nika Róbert és Tóth Tamás „gasztro barátok” – Gasztro Színpad

18.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató – Gyermek Színpad

19.00   BigBox – Bor Színpad

20.15   BohemianBetyars – Bük Színpad

21.45   OchoMacho – Bor Színpad

23.00   Fesztiválzáró tűzijáték

Vissza az előző oldalra
Top