13. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

2018. 07. 17. - 2018. 07. 22.

13. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

13. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

Nagyszínpadok

2018.07.17.

  • BÜK színpad  19.00   Európa Kiadó
  • BOR színpad  20.30   Lovasi 50
  • BÜK színpad  22.30   Braindogs

2018.07.18.

  • BÜK színpad  17.45   Ünnepélyes megnyitó
  • BOR színpad  20.15   Csík Zenekar
  • BÜK színpad  22.00   Góbé Zenekar
  • BOR színpad  23.30   Balkán Fanatik

2018.07.19.

  • BÜK színpad  18.00   Takáts Tamás Blues Band  
  • BOR színpad  20.15   Lord   
  • BÜK színpad  21.45   TörökAlapiMuck – Funk & Soul Su/Group
  • BOR színpad  23.30   Mokka Tribute

2018.07.20.

  • BÜK színpad  18.00   A Nyughatatlan
  • BOR színpad  20.15   Bródy János
  • BÜK színpad  22.00   Szikora Róbert és az R-GO
  • BOR színpad  23.45   Marthy Dharma
  • BÜK színpad  00.45   West utcabál

2018.07.21.

  • BÜK színpad  18.00   Üllői Úti Fuck
  • BOR színpad  20.00   Zaporozsec
  • BÜK színpad  21.15   Magashegyi Underground
  • BOR színpad  22.45   Irie Maffia
  • BÜK színpad  00.15   Carbonfools

2018.07.22.

  • BÜK színpad  17.00   Big Mouse Band
  • BOR színpad  19.00   Lóci Játszik
  • BÜK színpad  20.30   Intermezzo Latin Club
  • BOR színpad  21.45   Rúzsa Magdi
  • 23.15   Fesztiválzáró tűzijáték

 

Jazz-Blues Udvar, Fürdő Étterem

2018.07.18.

  • 9.00   Zrínyi Pop
  • 21.00   Kéknyúl

2018.07.19.

  • 19.00   Esszencia
  • 21.00   Fourtissimo

2018.07.20.

  • 19.00   Ripoff Raskolnikov duó
  • 20.30  Jambalaya
  • 22.30   Tom Kondor Band

 

GYERMEK Színpad

2018.07.18.

  • 17.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató
  • 18.30   Portéka Színpad
  • 19.30   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

2018.07.19.

  • 17.30   Ziránó Bábszínház
  • 18.30   Rosta Géza
  • 19.30   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

2018.07.20.

  • 17.30   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 18.00   Figura Ede
  • 19.00   Aranykapu zenekar

2018.07.21.

  • 17.30   Ribizli bohóc
  • 18.45   Paprika Jancsi Bábszínháza

2018.07.22.

  • 17.30   Boka Gábor bábszínháza
  • 18.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkozató

 

FÜRDŐ Színpad

2018.07.18.

  • 14.00   Ungaresca Táncegyüttes
  • 14.45   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 15.30   Zrínyi Pop

2018.07.19.

  • 14.00   Mesebolt Bábszínház
  • 14.45   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 15.30   Rosta Géza
  • 16.15   Other Generations

2018.07.20.

  • 14.00   Figura Ede     
  • 14.45   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 15.30   Kedveskovács

2018.07.21.

  • 14.00   Clap 4 What  
  • 15.15   Gargantua
  • 16.30   Mosoly Tánccsoport

2018.07.22.

  • 14.00   Boka Gábor bábszínháza
  • 15.15   That’s Right Baby
  • 16.30   Mosoly Tánccsoport

 

GASZTRO színpad

  • 2018.07.18      19.00   A tetovált séf
  • 2018.07.19      19.00   Meglepetés sztárvendég
  • 2018.07.20      19.00   Meglepetés sztárvendég
  • 2018.07.21      19.00   Majthényi László, a Vas megyei Közgyűlés elnöke
  • 2018.07.22      18.00   Bánszky Péter és Nika Róbert

 

A rendezvény ingyenes, kivétel a Fürdő színpad programjai, melyek Fürdő belépő vásárlásával tekinthetők meg!

A fesztiválra a GYSEV 50%-os utazási kedvezményt biztosít!

Ingyenes fesztiváljárat a Dottóval és Lokival!

A programváltozás jogát fenntartjuk!

Vissza az előző oldalra
Top