14. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

2019. 07. 17. - 2019. 07. 21.

14. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál

július 17- 21.

 

Nagyszínpadok

07.17.  BÜK színpad  17.00   Ünnepélyes megnyitó – Bük Város Bora cím átadás

07.17.  BOR színpad  20.00   Budapest Bár

07.17.  BÜK színpad  21.45   Ivan and The Parazol

07.17.  BOR színpad  23.15   Firkin

 

07.18.  BÜK színpad  17.00   Tarnai Rock Band

07.18.  BOR színpad  20.00   Karthago

07.18.  BÜK színpad  22.00   Mobilmánia és Vikidál Gyula

07.18.  BOR színpad  23.45   Mokka Tribute

 

07.19.  BÜK színpad  17.00   Janicsák István és a Veresegyházi Asszonykórus

07.19.  BOR színpad  20.00   TNT

07.19.  BÜK színpad  22.00   Irigy Hónaljmirigy

07.19.  BOR színpad  23.45   Best Of

07.19.  BÜK színpad  01.00   Retro Party - DJ. Szunyog

 

07.20.  BÜK színpad  16.30   Répce Party Country

07.20.  BOR színpad  19.30   A Kutya Vacsorája

07.20.  BÜK színpad  21.00   Kiscsillag

07.20.  BOR színpad  22.30   Irie Maffia

07.20.  BÜK színpad  00.00   PASO

 

07.21.  BOR színpad  17.00   Isis Big Band

07.21.  BÜK színpad  20.00   Intim Torna Illegál

07.21.  BOR színpad  21.30   Margaret Island

07.21   23.00   Fesztiválzáró tűzijáték

 

BÜKFÜRDŐ PARK

07.17.  20.00   Andi Banda

07.17.  21.45   Gulyver Utazásai

 

07.18.  20.00   Radiogram

07.18.  21.45   Molnár György Trió

 

07.19.  20.00   Takács Eszter

07.19.  21.15   Petruska

07.19   22.45   Globe

 

07.20.  20.00   Ezüst Nyár – LGT Tribute

07.20.  22.30   Újvári Timi és a Hot Stuff

 

07.21.  19.00   Four Corners

07.21.  20.45   That’s Right Baby

 

Jazz-Blues Udvar – Fürdő Étterem

07.17. 18.15    Takáts Tamás Blues Band

07.18. 18.15    Rakonczai Imre

07.19. 18.15    Hot Jazz Band

 

GYERMEK Színpad

07.17   17.00   Langaléta Garabonciások

07.17.  17.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató - Cirkusz

07.17.  18.30   Kabóca Bábszínház: Mamlasz királyság krónikája – paravános, kesztyűs                 bábelőadás

                       

 07.18  17.00   Langaléta Garabonciások

07.18.  17.30   Üstökös Családi Kompánia

 07.18. 18.30   Bóbita Zenekar

 

 07.19. 17.00   Rosta Géza

 07.19. 17.45   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

 07.19. 18.30   Hahó zenekar

 

 07.20. 17.00   Sólyom Tamás - Alig látszom, mégis játszom

 07.20. 17.45   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

 07.20. 18.30   Napraforgó Meseszínház – Utazás meseországba zenés, interaktív koncert

 

07.21.  17.00   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

07.21.  17.45   Kalap Jakab

07.21.  18.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató - Csobbanás

 

FÜRDŐ Színpad

07.17.  14.00   Ungaresca Táncegyüttes

07.17.  14.45   Langaléta Garabonciások

07.17.  16.00   Tarisznyások zenekar

 

07.18.  14.00   Langaléta Garabonciások

07.18.  14.45   Üstökös Családi Kompánia

07.18.  16.00   Az Orfeum Vándorszínpad operett műsora

 

 07.19. 14.00   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

 07.19. 14.30   Rosta Géza

 07.19  15.15   Mosoly Tánccsoport

 07.19. 16.00   Kakaó együttes

 

 07.20. 13.00   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

 07.20. 13.30   Sólyom Tamás - Alig látszom, mégis játszom

 07.20. 14.30   Duo Don Pedro’z - Nyakas Péter & Schüttönhelm Tibor gitár-harmonika duója

07.20   16.00   Other Generations

 

07.21.  13.30   Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia

07.21.  14.30   Zabszalma együttes

07.21   15.30   Mosoly Tánccsoport

07.21.  16.30   Big Mouse Band

 

GASZTRO színpad

07.17.  18.00   Szép Bence, Nika Róbert

07.18.  18.00   Rácz Jenő Michelin csillagos séf

07.19.  18.00   Gáspár Bea

07.20.  17.30   Tasnádi Ákos, a Cupákos és a Macesz Bistro séfje

07.21.  18.00   Janó és Ádi (Intim Torna Illegál)

 

Történelmi Udvar

07.17 – 07.21 16.00 Korok-Ízek-Ételek

 

helyszín: Bükfürdő, Thermal & Spa parkolója

A rendezvény ingyenes, kivétel a Fürdő színpad programjai, melyek Fürdő belépő vásárlásával tekinthetők meg!

A fesztiválra a GYSEV 50%-os utazási kedvezményt biztosít!

Ingyenes fesztiváljárat a Dottóval és Lokival!

A programváltozás jogát fenntartjuk!

Vissza az előző oldalra
Top